Anasayfa » Mobil Son » Türkçe Özel Ders

Türkçe Özel Ders

 

Türkçe Özel Ders
Türkçe Özel Ders

Neden Türkçe özel ders ya da edebiyat özel ders almalısınız?

Son yıllarda ÖSYM ‘nin ve M.E.B. in hazırlamış olduğu sınavlarda Türkçe sorularının uzun ve zor olmasından şikayetçi olan öğrencilerin sayısı gittikçe artmaktadır. Bilindiği gibi Türkçe dersi ilk öğretimden başlayıp üniversite ve hatta KPSS, ALES vs. sınavlarında sorumlu tutulan bir branştır. İyi öğrenildiğinde ise her zaman en kolay ve getirisi en yüksek olan ders olarak bilinir.

Türkçe özel ders veren bir öğretmen mutlaka alanında uzman ve tecrübe sahibi olmalıdır. En pratik bilgileri, en güzel ve en yerinde örnekleri vermeli ve dersi kolay çözülebilir hale getirmelidir. Türkçe özel ders veren öğretmenler tüm konular hakkında öğrencilerin eksiklerini görüp anlayabileceği şekilde bilgi ve tecrübe sahibi de olmalıdırlar. Sistembirebir Eğitim bünyesindeki tüm öğretmenlerimiz konusunda uzman ve deneyimli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Türkçe özel ders hizmeti almak ve sınavlardan önce eksiklerinizi kapatmak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve hizmet talebinizi iletmek olacaktır.

Ayrıca rakiplerine fark oluşturması için sadece bütün soruları doğru yapmasının yanında bu başarısının süresini de kısaltması gerekir. Öğrencilere sınavlarda en çok panik yaptıran derstir.Sınav öğrencisi muhatap olduğu sınavda belki tüm soruları doğru yanıtlamış olabilir fakat süreyi iyi ayarlayamazsa diğer branşların sorularını yanıtlamaya zamanı kalmadığını ve yetiştiremeyeceğini düşünmeye başlar.Bu andan itibaren sınavın toplamındaki başarısı da çok düşer.Hatta bazen hiç umulmadık sonuçlar bile ortaya çıkabilir.

Günümüzde üniversitede herhangi bir bölümde okuyan veya mezun olmuş bir şahıs kendini rahatlıkla türkçe özel ders verebilecek seviyede görse de bu durum çok büyük bir hatadır.Öğrenciye yanlış veya eksik bir bilgi aktarımında öğrencide  kalıcı bilgi kirliliğine sebep olacaktır.Bu hatanın düzeltilmesi içinde daha fazla zaman ve maddiyat harcanır.

Edebiyat dersi ezberi çok fazla olan bir ders olduğu için öğrencilere farklı yolda öğrenme isteği sunan bir derstir.Öğrenciler çeşitli hafıza teknikleriyle bu dersi öğrenmeye çalışmak isteselerde bu teknikler sadece öğrendikleri bilgileri tekrar etmeye yarar.Bu yüzden edebiyat dersini alanında uzman tecrubeli öğretmenden almak hızlı bir şekilde ezberlemeyi kolaylaştırır,sadece ezberlemek değil başka bilgilerle bağdaştırarak hatırlanmasını da kolaylaştırır.

Türkçe özel dersi ve edebiyat özel dersini uzman öğretmeninden almak ve başarıya hızla ulaşmak istiyorsanız bizi arayın.

Tel: 0505 0 480 580

Tel: 0532 177 8499

Tel: 0212 216 33 55

Ya da aşağıdaki linki tıklayarak formu doldurup gönderin biz sizi arayalım…

http://www.sistembirebir.com/ozel-ders-basvuru-formu

Ayrıca Göz At

Avrupa Konutları Kimya Özel Ders

Avrupa konutları kimya özel ders Bizler hayatta yol alırken, başarılı olmayı kendimize hedef biçeriz. Hiç kimse …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirOnline Mücevher