Anasayfa » Özel Ders

Özel Ders

Sistembirebir Özel Ders
Sistembirebir Özel Ders

Özel ders hizmetimiz sınavlarda başarılı olmak isteyen okullarındaki eksik eğitim bilgisi ve kalabalık sınıflardan dolayı öğrenemediği yada eksik yönlerini ve konularını tamamlamak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Vermiş olduğumuz birebir eğitim neticesinde %90 oranında başarı yakalabilmekteyiz. Sizde kendinizi eksik hissettiğiniz yada geliştirmek istediğiniz ders yada konular hakkında özel ders hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Giderek zorlaşmakta olan eğitim sistemimiz içerisinde yüksek başarı hedefleyen her zaman daha iyisini isteyen ve kendini geliştirerek gireceği sınavlardan başarılı olmak isteyen bir çok genç arkadaşımıza hizmet vermiş bulunmaktayız ve bu sunmuş olduğumuz hizmetler çerçevesinde yeterli ekip ve tecrübeye sahip olmuş bulunmaktayız. Sistembirebir eğitim ayrıcalığı ile hedeflemiş olduğunuz başarıyı yakalayın.

Sistembirebir ailesi olarak geniş kadromuz sayesinde herkese her yaşa ve her derse uygun olarak özel ders veriyoruz. Özel ders aldığınız zaman bir değil bir kaç adım öne geçmiş olacaksınız ve zaman geçtikçe bu farkı anlayacaksınız. Zamanınızın daraldığını fark ediyorsunuz ve ekstra çaba gösterdiğiniz bu zamanı niçin daha fazla öğrenmeye ve yahut daha fazla soru çözmeye ayırmayasınız ki? Birebir eğitimin faydaları, son araştırmalar gösteriyor ki, kalabalık bir sınıf içerisinde öğrenmeye nazaran oldukça fazladır. Sınıf ortamında öğrenmenin de önemini unutmamak gerekir. Zaten özel ders aldığınız zaman eğitim sistemimizdeki zorunlu eksikleri de kapatmış olacaksınız.

Günümüzde sürekli güncellenen eğitim sisteminde çoklu ortamlarda öğrenim eksiklerinden kaynaklanan başarısızlık problemi ilerleyen zamanlarda daha ciddi sorunlarla karşımıza çıkmaktadır. Eksiklerinizi yada geliştirmek istediğiniz konu yada derslerinizi kaliteli eğitim prensibimiz çerçevesinde sizlere sunmuş olduğumuz özel ders hizmetimiz ile gerçekleştire bilmekteyiz. Özel ders belirlenen amaca, hedefe uygun ve nitelikli olmalıdır. Çoğunlukla bireyin eksiklikleri görüldükten sonra özel ders ihtiyacı doğmaktadır. Esasen bu şekilde ders alınması çok verimli olmamakta ve genellikle günü kurtarmaya yönelik bir hamledir.

Tel: 0505 0 480 580

Tel: 0532 177 8499

Tel: 0212 216 33 55Online Mücevher