Mental Aritmetik

mental-aritmetik-ozel

Mental Aritmetik Özel Ders

Mental Aritmetik Nedir?

Mental Aritmetik 4-14 yaşları arasındaki çocuklar için beynin her iki lobununda birlikte çalışmasını sağlayarak bireyin zihinsel olarak gelişmesini sağlamaktır.

Abaküslü mental aritmetik tarihsel geçmiş olarak milattan öncesine dayanmaktadır.Her türlü sayısal işlemin zihinsel olarak yapılmasını sağlayan abaküs çocukların zeka gelişiminde mükemmel bir rol oynamaktadır.

Mental aritmetik eğitimi birbirine çok yakın yaş aralığındaki maksimum 3-5 kişilik öğrenci grubu ile veya mümkünse birebir özel ders şeklinde yapılmalıdır.Daha çoklu gruplarda ise kısa süreli verim almak mümkün olmamakta ve bunun yanısıra birey üzerinde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Sistembirebir’in sizlere özel olarak sunduğu mental aritmetik eğitimi son derece donanımlı ve tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Sistembirebir Mental Aritmetik birçok kurumun en az 2 yılda ancak verebildiği eğitimi bireye yönelik farklı anlayışıyla yaklaşık 1 yılda başarı garantili bir sistemle vermektedir. Eğitimin içeriğinde abaküs öğrenme, görme duyma ve dinleme duyuları ile koordinasyon becerileri geliştirme, toplama ve çıkarma , çarpma ve bölme eğitimleri bulunmaktadır. Süreç içerisinde eğitimi alan öğrencilere bol alıştırma ve egzersizler yaptırılarak daha pekiştirmesi  sağlanmaktadır.

Sistembirebir Mental Aritmetik uzmanlarımızda eğitim almak için lütfen danışmanlarımızla irtibata geçiniz.

Tel: 0532 177 84 99

Tel: 0212 216 33 55

 

Özel DERS talepleriniz için aşağıdaki linki tıklayarak formu doldurun… Biz Sizi Arayalım

http://www.sistembirebir.com/ozel-ders-basvuru-formu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

matematik özel ders

Matematik Özel Ders

Matematik dersi birçok öğrencinin öğrenmekte veya öğrendiği bilgiyi uygulamakta zorlandığı derslerin başında gelir.

türkçe özel ders

Türkçe Özel Ders

Sınavarda iyi öğrenildiği taktirde türkçe dersi her zaman en kolay ve getirisi en yüksek olan ders olarak bilinmektedir.

biyoloji özel ders

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji,hayatımızda canlıları tanımamız ve canlıların yaşamlarını öğrenmemiz açısından çok önemli bir bilim dalıdır.

kimya özel ders

Kimya Özel Ders

Kimya özel ders matematik tabanlı bir ders ve birçok terimden oluştuğu için öğrencileri en fazla zorlayan fen derslerin başındadır.

fizik özel ders

Fizik Özel Ders

Fizik dersi sayısal zekaya sahip öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biridir. Fizik dersinde çok sayıda formül öğretilir.

coğrafya özel ders

Coğrafya Özel Ders

Coğrafya dersi lise müfredatında büyük önem taşımakta ve yıllık ders ağırlığı fazla olan branşların başında gelmektedir.

fen ve teknoloji özel ders

Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve Teknoloji özel ders ilk ve orta öğretim öğrencileri için girecekleri bütük sınavlarda çok önem arz etmektedir.

sosyal bilgiler özel ders

Sosyal Bilgiler Özel Ders

Sosyal bilgiler özel dersi öğrencilerimizin gelişimine ve sosyal ilişkilerine oldukça olumlu bir şekilde katkı sağladığı bilinmektedir.

geometri özel ders

Geometri Özel Ders

Coğrafya dersi lise müfredatında büyük önem taşımakta ve yıllık ders ağırlığı fazla olan branşların başında gelmektedir.

felsefe özel ders

Felsefe Özel Ders

Felsefe bugün Türkiye’de gerekli yeri bulmasa da insanın düşünme yetisini geliştirmesi açısından büyük önem taşımaktadır.