Anasayfa » Özel Ders » Matematik özel ders

Matematik özel ders

Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Hayatımızda hızla gelişen teknoloji ile beraber mühendislik bölümlerine olan ilgi hızla artmakta, mühendislik bölümlerindeki en önemli rolü oynayan matematik dersinin de önemi daha gittikçe artmaktadır. Yani mantıksal düşüncenin yerini artık aritmetik düşünce almaktadır.

Matematik dersi sayısal öğrencilerin en sevdiği derstir. Öğrenciler bu dersteki soruların tamamına yakınını çok kısa bir sürede yapmak isterler. Bunun için de amansız fakat bir o kadar zevkli bir yarış söz konusudur. Bu yarış içerisinde disiplinli ve ısrarcı olan öğrenciler ön sıralarda yer alırlar. Disiplin için de uygun bir metodoloji ile konu/test çözümü arasındaki dengeyi kurabilmek gerekir. Bizler de sistembirebir ailesi olarak en uygun metodoloji ile sizlere alanında deneyimli olan geniş kadromuz sayesinde birebir matematik özel dersi veriyoruz.

Matematik dersi birçok öğrencinin öğrenmekte ya da öğrendiği bilgiyi uygulamada zorlandığı derslerin en başında gelir. Veliler çocuklarının matematik dersine olan ilgisini arttırmak için bazı yöntemlere başvururlar. Bunların başında ise en çok matematik özel ders gelir.

Matematik özel ders veren öğretmen, öğrenci ile diyaloğu çok iyi tutmalıdır. Öğretmen hem çok bilgili hem de alanında uzman hem de bilgisini öğrenciye aktarmada tecrübe sahibi olmalıdır. Bu özelliklerden herhangi birinin eksik olması durumunda ise matematik özel dersi alan öğrenciyi öğretmen matematikten uzaklaştırır. İlerleyen süreçte de matematik ile ilgilisi kalmayan öğrenci fizik, kimya(fen), geometri derslerinden de doğal olarak soğumaya başlar.

Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Biz sistembirebir ailesi olarak öğrencinin seviyesi ya da yaşı ne olursa olsun alanında uzman matematik öğretmenlerimizle birlikte her sene onlarca öğrenciye matematik özel dersi vererek matematiği sevdiriyoruz.

Özel matematik dersini her seviyeye uygun olarak veren uzman öğretmenlerimiz;

-9.sınıf matematik özel ders

-10.sınıf matematik özel ders

-11.sınıf matematik özel ders

-YGS ve LYS matematik özel ders

– TEOG Özel Matematik Dersi

-KPSS

Matematik özel ders

ile Türkiye nin 32 ilinde hizmet vermektedir.

Matematik özel dersini gerçekleştiren uzman öğretmenlerimiz dersi anlatırken sürekli öğrenciye sorular yöneltir ve kalemin çoğunlukla öğrencide kalmasını sağlar.Öğrenci soruları çözerken nerelerde hata yapıyor,konuda hangi kısımları anlamamış ya da soru çözme hızının nasıl olduğunu uzman öğretmenlerimiz matematik özel dersini gerçekleştirirken ölçer.Bu ölçümü birkaç ders yaptıktan sonra öğrenciye ders içerisinde doğru yönlendirmeleri yaparak öğrencinin hızlı bir şekilde başarılı olmasını sağlar.

İlk öğretim öğrencileri için yönlendirdiğimiz matematik öğretmenleri bayan olup çok sayıda öğrenciyle çalışmış tecrübe sahibi öğretmendirler. Öğrenciyle diyaloğu çok iyi olan bayan öğretmenlerimiz birebir matematik özel dersi ile öğrencilere bu dersi sevdirerek anlaşılabilir hale getirirler.

Matematik dersi eşit ağırlık bir öğrenci içinde ana derstir. Bu yüzden bir öğrenci üniversiteye kadar olan eğitim süreci içerisinde her sene matematik dersi ile karşılaşır. Eğer sizde bize telefon numaralarımızdan ulaşırsanız size de matematik özel dersi vererek matematik dersinden her sene başarılı olmanızın garantisini veririz.

Sistembirebir‘in alanında uzman öğretmenleri tecrübesini zaman ve uygulamadan kazanmıştır.

Matematik özel ders fiyatları için lütfen bizi arayınız.

Tel: 0505 0 480 580

Tel: 0532 177 8499

Tel: 0212 216 33 55

Özel DERS talepleriniz için aşağıdaki linki tıklayarak formu doldurun… Biz Sizi Arayalım

Ayrıca Göz At

9. sınıf tarih ders notları

1. KONU: TARİH BİLİMİNE GİRİŞ 1. TARİHİN KONUSU VE ÖZELLİKLERİ a) Tarihin Tanımı ve Özellikleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirOnline Mücevher