Anasayfa » Özel Ders Fiyatarı » İstanbul’un Her Yerinde Özel Ders !

İstanbul’un Her Yerinde Özel Ders !

Tam 15 Yıldır, İstanbul’un her yerine Özel Ders hizmeti götürmekteyiz. Özel ders  alacak öğrenci okul dersleri  içinde yeterince başarı gösteremeyebilir ve desteğe ihtiyaç duyar. Bazı öğrenciler ise  sınıfta öğrendiğinden daha fazlasını öğrenmek ister ve özel derse gereksinim duyar.  Pratik yapma konusunda destek isteyen, Başka alanlara eğilmek ve kendini geliştirmek istediğinden özel ders almak isteyen öğrencilerimiz de olmaktadır. Özel ders öğrencinin ihtiyacına göre eğitim veren uzman öğretmenin birebir  tam başarı sağlanması adına yaptığı bilgi transferidir.

Özel Ders Neden Gerekir ?

Özel dersi  başarısız öğrencinin alması gerektiği yeterli bir bilgi değildir. Her seviyedeki öğrenci özel ders alabilir. Çünkü 1 saatlik özel ders;  4-5 saatlik sınıf dersine denk gelir. Öğretmen, öğrenci ile beraber olduğunda onunla diyalog kurup, ne tür çalışma metodu uygulanacağını ve nelere ihtiyacı olduğunu direkt görür. Bunun yanı sıra gereği olmayan ve öğrencinin bildiği konuları eksik olduğu yerlerden ele alıp veya sadece tekrar ve pratik yaptırarak, sorun tespit ettiği noktalara yoğunlaşabilir. Özel dersin öğrenciye sağladığı pek çok fayda vardır ki bunlar yadsınamaz. Profesyonel olarak İstanbul’un her yerinde özel ders veriyoruz.

 

Özel Dersin Yararları

Özel ders; öğrencinin sistemli çalışmasını ve sorumluluk duygusunun oluşmasını sağlar. Kendine güvenip, rahatlıkla soru sormasına yardımcı olur. Birebir derslerde öğrenci anlatılan konuya doğrudan öğrenme amaçlı şartlanmış olacaktır. Böylece hem gösterilen ilginin artması hem de buna bağlı olarak öğrencinin başarabildiğini görüyor olması ile birlikte, başarısızlık hissiyatı yerini öz güvene bırakmış olur.

Ayrıca Göz At

9. sınıf tarih ders notları

1. KONU: TARİH BİLİMİNE GİRİŞ 1. TARİHİN KONUSU VE ÖZELLİKLERİ a) Tarihin Tanımı ve Özellikleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirOnline Mücevher