Anasayfa » Özel Ders » İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

ingilizce-ozel-ders

”Bir lisan bir insan” bu atasözü gerçekten neden ingilizce öğrenmemiz gerektiğini anlatan en kısa sözdür.

Ülkemizde ingilizce eğitimi ilk okulda başlasa da öğrenci liseyi bitirdiğinde dahi akıcı bir dille ingilizceyi konuşamamaktadır.Bu durum aslında ülkemizde ingilizce dilini öğrencilerin sadece ders olarak görmesinden kaynaklanmasıdır.Yani ingilizce bir ders ve bu dersten iyi not almak için öğrenme piskolojisi.

Aslında güncel hayatta ingilizce dilini günde 2 saat bile kullanabilmek hem bu dili öğrenmeyi hızlandırır hem de konuşma pratikliği kazandırır.

Sistembirebir Eğitim’in ingilizce öğretmenleri tecrübesini ingilizce özel ders ve benzeri eğitimlerle oluşturmuş,referanslı,yurt dışında uzun yıllar kalarak kendini geliştirmiş,alanında uzman öğreticilerdir.

Öğretmenlerimiz ingilizce özel derslerini gerçekleştirirken bireye sadece dilin gramer kısmını öğretmekle kalmaz aynı ağırlıkta konuşma pratiğini de yaptırır.Böylelikle birey zaman içerisinde ingilizce konuşmalardan anladığı gibi günlük yaşamında da bu dili gerekli zamanlarda kullanmaktan çekinmez.

Hedefini yurt dışındaki okul veya üniversitelere çevirmiş öğrenciler,yurt dışı ticaretine başlamak isteyen yatırımcılar,sanatçılar,futbolcular,yurt dışı seyahat etmeyi seven kişilerin bu dili öğrenme ve günlük konuşma dili haline getirebilme isteklerini ingilizce özel ders vererek karşılıyoruz.İngilizce özel ders veren uzman öğreticilerimiz çok sayıda kişiye bu dili günlük konuşma dili pratikliğini kazandırmış tecrübeli öğretmenlerdir.

Bazı sektörlerde iş başvurusu yaptığınızda bile ingilizce seviyeniz sorulur eğer orta derseniz (Türkiye deki az kişi bu soruya çok iyi cevabını verir) bu dili akıcı bir şekilde kullanamadığız sonucu doğar.Böylelikle büyük şirketlerde çalışmak sizin için hayal olabilir.

TOEFL ,YDS ,İELTS VE PROFİCİENCY sınavlarında profesyonel hocalarımızdan ingilizce birebir özel ders alarak başarınızı en üst seviyeye çıkarın.

İngilizce özel ders ücretleri için lütfen bizi arayınız.

Tel: 0505 0 480 580

Tel: 0532 177 8499

Tel: 0212 216 33 55

 

İngilizce öğrenmek isteyen birçok potansiyel öğrenciler var ama hafta sonu İngilizce kursuna katılan akşamları veya onları engelleyen yoğun aile ve iş hayatları var. Ancak, İngilizce öğrenmek için istekli oldukları ve aslında kariyer gelişimi için İngilizce öğrenmeye ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaç özel dersler alınabilir ve birçok öğrenci kendi evinde birebir öğrenmek isteyebilir.
Bu sorun için bir çözüm olduğunu ve kontrolün sizde olduğunu tam zamanlı gelir oluşturmak için bir yoldur.
Eğer gerçekten özel ders iyi bir şekilde elde etmek istiyorsanız Özel İngilizce Dersleri, bu noktada çok isabetli bir karar olacaktır. Ayrıca geçmişte bizim için öğrencilere büyük bir kaynak olduğunu kanıtlamıştır. Reklamlar oluşturmaya kendini satmak zorunda, çünkü zor olabilir. Benim için iyi çalıştı birkaç anahtarları şunlardır:
Her zaman Ciddi öğrenciler “gibi bir şey diyorum. Yeni başlayanlar 15 dakika bir gün uygulama bekleniyor.” Bütün öğrencilerim bu başkası üzerinden bana ulaşın yapan şeyi olduğunu söyledi. Bu haritayı en çok gelişme anlamak ve uzun dersler ile sopa İngilizce ve öğrenme için kısa kestik.
Bu bir taahhüt yapmadan önce seviye ve kişilikleri yargılamak için izin verir. Değil birkaç saat bir hafta için hem rahat olduğundan emin olmak için birebir oturmak kolay. Bir not defteri alın ve dikkatle dinleyin. Eğer önümüzdeki notlar gitmeye karar verirseniz şimdi ilk dersi içeriğini oluşturmaktadır.
Profesyonel olmak. E-posta ile ve zamanında yanıt olduğunuzu herkes ile organize kalmak. Kullanım noktalama ve dilbilgisi, onlar yoksa bile. Bu potansiyel öğrenciler üzerinde olumlu bir etki yaratan büyük bir fark yaratabilir küçük ayrıntılar var.
İlk Ders
Yeni özel HAZIRLIK öğrenci ile ilk ders sırasında, her zaman gerçek bir konuşma ile ders başlayacak. Öğrenci seviyesi ne olursa olsun, temel acemi yukarıda oldukları sürece, basit bir konuşma tutmak ve temel soruları cevaplamak gerekir. Tabii ki, sana soru sormaları için beklemeyin. Bu mümkün her zaman gelişmiş öğrenciler ve o zaman bile, genellikle yüksek için ayrılmış bir yetenek. İlk ders için geldiğinde, öğrenciniz bugün iki ya da üç faaliyetleri yapacağını ve ilk genel bir konuşma olacak açıklayarak başlayalım. Her zaman zaman içinde halletmek istediğimi söyleyerek onlardan her ders başlayın. Bu ücretsiz konuşma sınıfları içine kaymasını önler dersler buluyorum. Bu bu ama istediğin yerde daha fazla yapı tutmayı tercih edersem iyi olabilir, çok daha kolay bir sonraki ders planı, yaptıklarımızı takip ve Öğrenci için daha iyi sonuçlar elde edebilirim. O zaman basit bir soru sormak, “Nerede yaşıyorsun?” begin Ailenizde “kaç kişi?” “En sevdiğin yemek ne?” Vb “müzik sever misin?”. Konuşmaya başladıktan sonra, sık sık öğrenci yanıt ise doğal olarak konudan konuya taşır bulabilirsiniz. Ancak sadece bir veya iki kelime cevap alıyorsanız, öğrenci utangaç ya da İngilizce becerilerini düşüktür.

Özel DERS talepleriniz için aşağıdaki linki tıklayarak formu doldurun… Biz Sizi Arayalım

http://www.sistembirebir.com/ozel-ders-basvuru-formu

Tel: 0532 177 84 99

Tel: 0212 216 33 55

Ayrıca Göz At

Avrupa Konutları Kimya Özel Ders

Avrupa konutları kimya özel ders Bizler hayatta yol alırken, başarılı olmayı kendimize hedef biçeriz. Hiç kimse …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirOnline Mücevher