Anasayfa » Mobil Resim » Geometri Özel Ders

Geometri Özel Ders

 

geometri-ozel-ders

Geometri insan aklının aritmetik düşüncesini şekillenmesini sağlayan sayısal düşünceye bağlı bir bilim dalıdır.Kısaca şekillerin matematiğidir.

Geometri öğrencilerin karşısına ilk olarak ilk öğretim sınıflarında şekilleri tanıtmak amaçla çıkan öğrenciler tarafındanda çok sevilen bir derstir.İleryen sınıflarda giderek zorlaşan geometri dersi temeli iyi öğrenilmediği taktirde öğrencinin kabusu haline dönüşür.Eğer zamanında profösyonel bir yardım almazsa ‘’kısıtlı zaman içersinde çok hızlı sonuç alınabilecek bir ders olamdığından’’ başarıya ulaşılamaz.

Biz sizlere geometri özel dersi ile ister ofisimizde ister evinizde alanlarında uzman tecrübeli öğretmenlerimizle birebir yardıma hazırız.

Sistembirebirin özel ders öğretmenlerinden geometri özel ders alan bir öğrencinin kısa sürede sınıftaki derse katılımı,yazılı sınav sonuçları,günlük geometri sorusu çözme sayısı ve sınavlardaki geometri netleri hızla artar.

Sistembirebirin uzman öğremenlerinin geometri özel dersi içersinde yaptıkları; geometri ders anlatımları,ders içersindeki çözülen ve öğrenciye çözdürülen örnek sorular,verilen ödev sorular,öğrencinin seviyesine uygun önerilen kaynaklar ve takipsel kontrolleriyle öğrencinin başarısı hızlı  bir şekilde sağlanır.

Geometri dersi üniversitelerde bölümü olmayan bir ders olduğundan geometri özel dersi veren öğretmenler matematik ve matematik öğretmenliği alanında öğrenim görmüş,dershanelerde çalışarak kendini geliştirmiş ve soru oluşturabilecek seviyeye gelmiş olmalıdırlar.Tabi günümüzde bu sektörde üniversite sınavına hazırlanırken geometri dersindeki netleri biraz iyi olan,matematik bölümü ile alakalı olmayan herhangi bir bölümde okuyan veya mezun olmuş arkadaşlar öğrencilere eksik ya da hatalı bilgiler vererek öğrencinin başarısız olmasında büyük rol oynarlar.Velilerde o arkadaşların verdikleri geometri özel dersinin fiyatı ucuz olmasından ötürü tercihlerini onlardan yana kullansalarda; ilerleyen süreçte öğrencinin geometri dersinde enkaza dönüştüğü ve tekrar toparlanması için hem daha fazla maddiyat hemde daha fazla çalışma gerektiğini fark edeceklerdir.

Biz sistembirebir olarak Türkiye nin 32 ilinde geometri özel ders hizmeti veren öğretmenlerimizi seçerken öğretmenlerin üniversitede matematik veya matematik öğretmenliği bölümünden mezun olmuş,uzun yıllar geometri alanında dershanelerde kendini geliştirmiş ve özel derste uzmanlaşmış olması kriterlerine dikkat ediyoruz.

Sizde geometri dersinde sistembirebir kalitesiyle bu başarıya tecrübeli öğretmenle ve hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız geometri özel dersi almak için bizi arayın.

İrtibat numaralarımız:

Tel: 0505 0 480 580

Tel: 0532 177 8499

Tel: 0212 216 33 55

Ayrıca Göz At

Avrupa Konutları Kimya Özel Ders

Avrupa konutları kimya özel ders Bizler hayatta yol alırken, başarılı olmayı kendimize hedef biçeriz. Hiç kimse …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirOnline Mücevher