Anasayfa » Özel Ders » Fizik Özel Ders

Fizik Özel Ders

Fizik Özel Ders

Fizik dersi sayısal zekaya sahip öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden başında gelir. Fizik derslerinde çok sayıda formül öğretilir fakat bu formüller soruların sadece çok azını çözmekte kullanılır ki ÖSYM ‘nin oluşturduğu fizik sorularının neredeyse hepsi yoruma dayalıdır. Yani öğrenci bu formülleri eksiksiz bilmesi ve bu formülleri soruları yorumlarken kullanması gerekir.

Fizik özel ders veren bir öğretmen konuya hakim alanında uzman olmalıdır.Eğer ki öğretmen soruları yorumlarken ikileme düşerse veya konuyu eksik anlatırsa öğrencinin ilerleyen süreçte fizik dersindeki başarı hızlı bir şekilde düşer.Sınava hazırlanan bir öğrenci ise yanlışları artar ve netleri hızla azalır.

Günümüzde veliler ucuz olmasından ötürü çocuklarına

fizik özel ders

 

fizik bölümünden farklı bir bölümde okuyan öğrenci veya mezun olmuş şahıslardan aldırmaktadır.Fakat bu hata öğrencinin ilerleyen süreçte ya fizik dersine olan ilgisini azaltmakta yada daha fazla başarı gösterebilecek bir öğrenciye elindeki ile yetinmesi gerektiğini göstermektedir.

Günümüz eğitim sisteminin değiştirilerek öğrencinin gözünde zamanla daha da zorlaştırılması özel ders ihtiyacını daha da arttırmıştır.

Fizik özel dersi ni verecek olan öğretmen üniversitenin fizik veya fizik mühendisliği bölümünden mezun olmuş dershanede veya eğitim kurumlarında uzun yıllar çalışmış, referanslı ve özel derste uzmanlaşmış olması şarttır.Eğer ki bu kriterlerden biri dahi eksik olursa öğrenci için fizik dersine olan önyargılı süreç kaçınılmazdır.

Fizik ne kadar zor bir ders olsa da bir kere metodolojisi öğrenildiğinde en zevkli derslerden biri halini alacaktır. Çünkü fizik kanunları dediğimiz şeyler günlük hayatta sürekli karşılaştığımız şeylerin ta kendisidir. Yağmurlu havada cama vuran yağmur damlalarının açılarına bir gün anlam verdiğiniz üzere bulabilirsiniz kendinizi. Fizik dersi herkesin iddia ettiği gibi formüllerden de ibaret değildir. Bunu anladığınızda fizik özel dersi aldığınız için diğer adayların önüne geçtiğinizi ve bu tatlı rekabette başarıya daha yakın olduğunuzu farkedeceksiniz.

Sistembirebirin alanında uzman tecrübeli öğretmenleri 8 yılı aşkın süredir birebir fizik özel ders ile yüzlerce öğrencinin başarısına imza atarak hem öğrencilerin sevgisi  hemde velilerin saygısını kazanmışlardır.

Fizik Özel Ders
Fizik Özel Ders

Sizlerde fizik özel ders alarak fizik dersine olan ön yargınızı kırmak yada fizik dersinden daha başarılı olmak istiyorsanız bizi arayın.

Fizik özel ders ücretleri veya fizik özel ders fiyatları için lütfen bizi arayınız.

Tel: 0505 0 480 580

Tel: 0532 177 8499

Tel: 0212 216 33 55

 

Özel DERS talepleriniz için aşağıdaki linki tıklayarak formu doldurun… Biz Sizi Arayalım

http://www.sistembirebir.com/ozel-ders-basvuru-formu

Ayrıca Göz At

Avrupa Konutları Kimya Özel Ders

Avrupa konutları kimya özel ders Bizler hayatta yol alırken, başarılı olmayı kendimize hedef biçeriz. Hiç kimse …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirOnline Mücevher